Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Dětské brýle mají filtr s vysokou ochranou před modrým světlem (až 95% do 500 nm), díky této ochranně zabráníte u dítěte bolestem hlavy, pocitu pálení očí a napomůžete k lepšímu spánku.

Modré světlo není jenom na monitorech u počítače ale také v televizy, mobilu, tabletu nebo při používání LED osvětlení.

Brýle mají rámeček vyrobený z robustního švýcarského nylonu, TPA, který je šetrný k pokožce s jemným designem přímo tvořeným pro děti. Mají také silikonový nosník pro lepší držení a díky jeho nastavitelnosti se přizpůsobí každému nosu.

Nožičky brýlí jsou vyrobeny z kvalitního TPE materiálu s vysokou možností přizpůsobení a díky silikonovým koncům budou perfektně držet na místě a nebudou vyvíjet, vysoký tlak na uši.

Materiál: švýcarský nylon TPA + TPE

Rozměry brýlí: 123 x 130 x 46 x 32 mm

Hmotnost brýlí: 19 gramů

Filtrace: 95%

Vhodné pro: děti, unisex 

Balíček obsahuje jedny dětské brýle proti modrému světlu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost