Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Filtrační brýle Avoalre s profesionálními antireflexními čočkami, odráží modrofialové světlo (400 - 500 nm), díky tomu uvolní Vaše oči a umožní Vám soustředit se na práci. Je filtrováno až 65% modrého světla.

Tyto brýle vynikají také unikátním bezšroubovým spojem a díky ultralehkému materiálu je při nošení v podstatě ani necítíte.

Filtrační brýle mají kovový rámeček a váží pohých 9 gramů jsou pečlivě vyrobené z nerezových destiček o tloušťce 1 mm. Díky silikonovým ušním háčkům Vás brýle nikde netlačí ani nepadají a jejich bezšroubový design dodává brýlím elegantní a hladký povrch.

Čočky zabraňují a blokují nočnímu oslnění a uvolňují oči, zlepšují noční vidění, jasnost barev a optické rozlišení tím je například jízda v autě v noci nebo za deštivého počasí mnohem bezpečnější.

Filtrační brýle mimojiné také chrání před UV zářením, proto je můžete nosit v kanceláři nebo třeba i na nákupech atd.

Materiál: nerezový ultralehký a tenký kov

Barva čoček: čirá

Rozměry brýlí: 141 x 140 x 46 mm (viz:. fotografie produktu)

Hmotnost brýlí: 9 gramů

Vhodné pro: unisex, dospělé

Filtrováno: 65% modrofialového světla

Balíček obsahuje jedny brýle (nedioptrické) a jeden úložný pytlík.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost