Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Rámečky filtračních brýlí jsou vytvořeny v kočičím retro stylu.

Rámeček je vyroben z vyztuženého kovového materiálu, mají měkké silikonové nosníky, díky kterým Vás brýle nebudou tlačit.

Brýle mají tři druhy nanomateriálů s různými vlastnostmi, absorbují a blokují škodlivé modré světlo, současné využívají technologii chromatografického přemosťování vysokého řádu k zajištění průchodu neškodného viditelného světla, které dokáže okamžitě pohltit vlnu modrého světla mezi 380 nm - 450 nm a UV záření mezi 10 nm a 400 nm.

Pokud trávíte spousty hodin u počítače, koukáním na televizi nebo jste na telefonu, jsou tyto brýle vhodné právě pro Vás, díky jejich ochraně Vás nebudou bolet oči ani hlava a nebudete z práce tolik unavení.

Materiál: kov + silikon

Barva čoček: čirá s lehkým žlutým zabarvením

Velikost rámečků: 144 mm

Šířka nosníku: 18 mm

Šířka skla: 54 mm

Délka skla: 47 mm

Velikost nožiček: 145 mm

Hmotnost brýlí: 20 gramů

Filtrováno: 70% modrofialového světla

Vhodné pro: dospělé, dámské

Balíček obsahuje jedny retro hranaté brýle proti modrému světlu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost