Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Dětské brýle proti modrému světlu jsou velice kvalitní, stylové a postarají se o spolehlivou ochranu před škodlivým modrým světlem z obrazovek, tabletů nebo třeba počítačů a dalších.

Brýle jsou vyrobeny z materiálu TR-90, který je velmi lehký, pružný a odolný polyamid, ten svými vlastnostmi předčí klasický polykarbonát nebo nylon a zásadním způsobem ovlivňuje komfort, bezpečnost a odolnost celých brýlí.

TR-90 je transparentní polyamid vyrobený ze směsí různých umělých pryskyřic. Je charakterizován především velmi nízkou hmotností, vysokou pružností a pevností. 

Tento materiál se také používá pro výrobu některých částí monopostu Formule 1.

Brýlové obruby vyrobené z materiálu TR-90 se vyznačují nejen opravdu vysokou mírou pohodlí, ale také poměrně nízkou hmotností, která přispívá ke komfortu celých brýlí. V neposlední řadě jsou brýle velmi pružné a pevné, což jsou vlastnosti, které příliš mnoho materiálů nenabízí.

Materiál: TR-90

Barva čoček: čiré s lehkým žlutým zabarvením

Velikost rámečků: 126 mm

Velikost paciček: 125 mm

Šířka nosníku: 16 mm

Délka skla: 41 mm

Šířka skla: 46 mm

Hmotnost brýlí: 15 gramů

Vhodné pro: dětské, dívčí

Filtrováno: 85% modrofialového světla

Balíček obsahuje jedny dětské brýle proti modrému světlu. 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost