Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Dětské brýle chrání oči Vašich dětí před modrofialovým světlem, které není jenom na počítačových obrazovkách, ale také v mobilech, televizy atd..

Tyto nedioptrické brýle snižují námahu očí a snižují riziko myopie (krátkozrakost) - příliš mnoho modrého světla před spaním zvyšuje riziko špatného spánku. 

Brýle mají polykarbonátový rámeček odolný proti rozbití a poškrábání. Nosníky jsou pohodlné, mají protiskluzový filtr, který napomáhá k lepšímu držení. 

Díky jejich unisexovému designu se hodí brýle pro chlapce i dívky od věku 5 až 9 let, pro větší přesnost se prosím podívejte na rozměry ve fotografiích produktu.

Materiál: polykarbonát 

Délka čoček: 36,5 mm

Šířka čoček: 44 mm

Délka nožiček: 125 mm

Šířka nosníku: 18 mm

Šířka rámečku: 118 mm

Hmotnost brýlí: 16 gramů

Filtrace: 78%

Vhodné pro: děti, unisex - 5 až 9 let

Balíček obsahuje jedny dětské brýle proti modrému světlu a jedno pouzdro na brýle.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost