Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Skla brýlí od značky Zinff dokáží filtrovat 95% škodlivého modrého světla a 100% UV paprsků. Účinně snižují namáhání očí, předchází suchým očím, minimalizují bolest hlavy a podporují lepší spánek. Brýle také zlepšují větší soustředěnost při práci.

Skla jsou vyrobeny z pryskyřice, která je lehčí, odolnější proti nárazu, nezamlžují se ve vlké míře a filtrují ultrafialové paprsky. Kromě ochrany proti UV 400 a blokování modrého světla mají skla funkci bez oslnění s vysokým rozlišením.

Rám brýlí je vyroben z materiálu Grilamid (TR-90), jedná se o hypoalergenní materiál, odolný proti opotřebené, který je pružný a velice pohodlný. 

Barva čoček: čirá s lehkým žlutým zabarvením

Materiál: Grilamid TR-90

Rozměry produktu: 143 x 45 x 49 x 16 x 143 mm

Hmotnost produktu: 21,89 gramů

Filtrováno: 75% modrofialového světla

Vhodné pro: dospělé, unisex

Balíček obsahuje jedny brýle proti modrému světlu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost