Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Bohužel nebylo lidské oko vyvinuto k tomu aby po celý den koukalo na monitor počítače, televizi nebo na telefon. Z tohoto důvodu modré světlo způsobuje mnoho zdravotních problémů. Mezi negativní efekty modrého světla patří potíže se spánkem. 

Pokud tedy své oči budete chránit filtračními clip-on brýlemi, které blokují modré světlo, spánek bude o to kvalitnější a Vy budete druhý den krásně odpočatí.

Díky Clip-on brýlím už nepoznáte pocit suchých, podrážděných očí a nebude Vás bolet hlava. Clip-on brýle filtrují až 92% modrého světla (400 nm), což je výrazně nad průměrem. Chrání také oči před škodlivým UV zářením.

Rámeček brýlí je vyroben z kvalitního pryskyřicového materiálu, který je velmi robustní, zároveň ale, velice lehký (20 gramů) a proto brýle v podstatě skoro necítíte a nikde Vás zbytečně netlačí.

Barva čoček: žlutá 

Materiál: ultralehký pryskyřicový materiál

Rozměry produktu: 

  • Šířka rámečků: 12,7 cm
  • Šířka nosníku: 1,4 cm
  • Výška skla: 3,7 cm
  • Šířka skla: 5,6 cm

Hmotnost produktu: 20 gramů

Filtrováno: 92% modrofialového světla

Vhodné pro: dospělé, unisex

Balíček obsahuje jedny clip-on brýle blokující modré světlo a UV záření.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost