Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Bohužel nebylo lidské oko vyvinuto k tomu aby po celý den koukalo na monitor počítače, televizi nebo na telefon. Z tohoto důvodu modré světlo způsobuje mnoho zdravotních problémů. Mezi negativní efekty modrého světla patří potíže se spánkem. 

Pokud tedy své oči budete chránit filtračními brýlemi, které blokují modré světlo, spánek bude o to kvalitnější a Vy budete druhý den krásně odpočatí.

Díky brýlím od značky KLIM už nepoznáte pocit suchých, podrážděných očí a nebude Vás bolet hlava. Brýle filtrují až 92% modrého světla (400 nm), což je výrazně nad průměrem. Chrání také oči před škodlivým UV zářením.

Rámeček brýlí je vyroben z kvalitního materiálu TR-90, který je velmi robustní, zároveň ale, velice lehký (20 gramů) a proto brýle v podstatě skoro necítíte a nikde Vás zbytečně netlačí.

Barva čoček: žlutá 

Materiál: ultralehký materiál TR-90

Rozměry produktu: 14,5 x 3,2 x 3,5 cm

Hmotnost produktu: 20 gramů

Vhodné pro: dospělé, unisex

Balíček obsahuje:

  • Brýle fitrující modré světlo a škodlivé UV záření
  • Úložný pytlík na brýle
  • Pouzdro na brýle
  • Hadřík z mikrovlákna

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost