Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Rámečky filtračních brýlí jsou vytvořeny v klasickém retro stylu, jedná se o jedinečný design kočičích očí, které jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. 

Rámeček je vyroben z vyztuženého kovového materiálu, mají měkké silikonové nosníky, díky kterým Vás brýle nebudou tlačit.

Brýle mají tři druhy nanomateriálů s různými vlastnostmi, absorbují a blokují škodlivé modré světlo, současné využívají technologii chromatografického přemosťování vysokého řádu k zajištění průchodu neškodného viditelného světla, které dokáže okamžitě pohltit vlnu modrého světla mezi 380 nm - 450 nm a UV záření mezi 10 nm a 400 nm.

Brýle jsou navrženy s lehkými obroučkami a měkkými nosníky, ať už je využijete na cestách nebo v práci, díky jejich lehkosti si ani nevšimnete že je máte. 

Pokud trávíte spousty hodin u počítače, koukáním na televizi nebo jste na telefonu, jsou tyto brýle vhodné právě pro Vás, díky jejich ochraně Vás nebudou bolet oči ani hlava a nebudete z práce tolik unavení.

Materiál: kov + silikon

Barva čoček: čirá s lehkým žlutým zabarvením

Rozměry brýlí: 145 x 137 x 47 mm (viz:. fotografie produktu)

Hmotnost brýlí: 15 gramů

Filtrováno: 75% modrofialového světla

Vhodné pro: dospělé, dámy

Balíček obsahuje:

  • Brýle proti modrému světlu
  • Krabičku na brýle
  • Pouzdro na brýle
  • Hadřík z mikrovlákna 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost